I naši činnost ovlivnila aktuální situace s pandemií COVID.

Protože nyní nemůžeme malovat s dětmi přímo ve škole, připravily jsme jednu výtvarnou akci ON-line formou videokonference.

Nejde o pouhé video, ale budeme skutečně malovat my i vy - pouze na dálku. Kromě předvádění malby budeme schopni průběžně zodpovídat konkrétní dotazy.

NOVINKA pro školní rok 2020/2021

Výtvarná akce MALOVÁNÍ NA "GEKONKY"

Tím nemyslíme ta zvířátka, která lezou po zdi :-). GEKONKY je značka textilních samolepek, které mají unikátní vlastnosti: Můžete je nalepit na zeď, okno, dveře, nábytek, do sešitu či do knížky. Výborně drží, ale současně je možné je snadno odlepit a přelepit na jiné místo, aniž by poškodily nebo zašpinily povrch. Arch se samolepkami si děti pomalují podle své představy.

Videoupoutávka

Gekonky

Velikost M - 13x14 cm - stáhněte si vzorník gekonek.

Maluje se profesionálními barvami v podobě pastelek. Ty se rozmývají štětcem a vodou, vytváří se díky tomu sitější a světlejší odstíny podle potřeby. Přes videokonferenci se maluje pouze tato velikost!! Cena: 60,-Kč -

Podívejte se na návod na výtvarnou akci s videokonferencí.

Zde najdete objednávkový list k vyplnění.

Doplňující informace:

K ON-LINE videokonferencím používáme osvědčený komunikátor ZOOM. Tento konferenční nástroj používají i velké nadnárodní korporace. Použití je pro připojené uživatele ZDARMA. Můžete stáhnout zde.

GEKONKY jsou český výrobek.

Pokud by se některé dítě v době konání nemohlo zůčastnit, není problém jej přiřadit k jinému termínu. Přeřazení je opět zdarma, jen je potřebné to domluvit s instruktorem (termín a příslušné připojovací heslo).

Kdykoliv se na nás obraťte, rádi Vám zodpovíme jakékoliv dotazy ohledně videokonference - na telefonu +420 280 707 (Ivan Chum), nebo +420 604 278 081 (Marcela Chumová).